Zasady korzystania z usługi „Newsletter Świadomie o atomie”

Usługa „Newsletter Świadomie o Atomie” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom cykliczne, bezpłatnie i bezterminowe otrzymywanie najnowszych informacji z Polski i świata nt. energetyki jądrowej, w tym statusu budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej. W ramach usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez Użytkownika adres e-mail, zostanie przesłany najnowszy numer newslettera.
W celu korzystania z usługi „Newsletter Świadomie o Atomie” należy wypełnić pola wskazane w poniższym formularzu, potwierdzić wyrażenie zgody i zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz kliknąć na przycisk „Wyślij”. Dane wpisane do formularza powinny dotyczyć użytkownika usługi „Newsletter Świadomie o Atomie” i być zgodne z prawdą.
Aby zaktualizować dane podane w formularzu należy ponownie przesłać formularz. Aby zrezygnować z usługi „Newsletter” należy przesłać na adres e-mail: redakcja@swiadomieoatomie.pl informację o treści „Rezygnuję z dalszego korzystania z usługi Newsletter Świadomie o Atomie” lub kliknąć w odpowiedni link zamieszczony u dołu ekranu w ostatnim newsletterze.


Niniejszym, wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres e-mail informacji w ramach usługi „Newsletter Świadomie o atomie”, w tym informacji dotyczących komunikacji związanej w użytkowaniem serwisu www.swiadomieoatomie.pl, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144 poz. 1204 ze zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez PGE EJ 1 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-542), przy ul. Mokotowskiej 49, jako administratora danych, w celu właściwej realizacji usługi „Newsletter Świadomie o atomie”, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, oraz że mam prawo dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.* Pola obowiązkowe dla osób prywatnych
** Dodatkowe pole dla osób reprezentujących określoną firmę lub uczelnię.